Episode 177
#177: Minder testosteron door afvallen? - Onderzoeker & coach Jeroen van der Mark, MSc.
Wat is de invloed van een calorietekort op een van de belangrijkste hormonen in ons lichaam - namelijk testosteron. Coach Jeroen en Wiebren bespreken een interessant onderzoek.
👉 Gelijk aan de slag met onze trainingsschema's en cursussen over training en sportvoeding? Kijk dan ook eens naar FIT PRO - alle kennis, tools en ondersteuning voor effectieve opbouw van spiermassa en spierkracht. Bekijk FIT PRO.
Links:
Alle besproken artikelen en referenties
Socials:
📧 Adverteren? [email protected]
Mentioned in this episode:
Ignite 9: behaal je persoonlijke doelen met onze coaching
Ben jij klaar om in 9 weken toe te werken naar jouw beste fysiek ooit? Geen crashdieet of extreme plannen, maar een aanpak gebaseerd op nuchtere wetenschap. Wij geven je alles wat je nodig hebt, het enige wat wij van jou vragen is een gezonde portie motivatie, tijd en inzet om je doelen te bereiken. Plan gratis een kennismakinggesprek in om te kijken hoe wij jou kunnen helpen!