Episode 196

#196 Zo combineer je sporten en Ramadan

Het is weer zover: de ramadan, ook wel de vastenmaand van van het Islamatische geloof. Tot en met 9 april zullen moslims dit jaar vasten tussen zonsopkomst en zonsondergang. (Top)sport en de ramadan gaat volgens velen niet samen. Maar is dit wel zo? Dit artikel gaat hier verder op in.

πŸ‘‰ Gelijk aan de slag met onze trainingsschema's en cursussen over training en sportvoeding? Kijk dan ook eens naar FIT PRO - alle kennis, tools en ondersteuning voor effectieve opbouw van spiermassa en spierkracht. Bekijk FIT PRO.Β 

Artikel over intermittent fasting

Podcast over koolhydraten en krachttraining Β met Menno Henselmans

Artikel over ramadan sporten

Socials:

πŸ“± Instagram van FIT.nl

πŸ“½ YouTube van FIT.nl

πŸ“§ Adverteren? [email protected]

Mentioned in this episode:

Live webinar over het combineren van cardio en krachttraining

Deze zaterdag geeft team FIT.nl een gratis webinar over het combineren van cardio en krachttraining. Meld je gratis aan en ontvang de beste tips over training, voeding en het combineren van cardio en kracht! Tot zaterdag! πŸ‘Š

Live webinar

About the Podcast

Show artwork for Voor een fitter en gezonder leven
Voor een fitter en gezonder leven

About your host

Profile picture for Jeroen van der Mark

Jeroen van der Mark

Jeroen van der Mark is een hybride atlete en heeft recent een bodybuilding show gecombineerd met een volledige triatlon. Oftewel de twee uiterste. Daarnaast is hij docent van de nieuwe voedingsopleiding en coach van FIT.nl. Hij heeft zowel een universitaire als coachingsopleiding afgerond.