Episode 259

#259: 100km ultrarun& nieuwe PR's met powerlifting - Fysio & ultrarunner Xander Bijsterveld

In deze aflevering spreken we met Xander Bijsterveld, fysio, fanatiek ultraloper en vader, over zijn voorbereiding op zijn allereerste 100 kilometer berg-ultra in Zwitserland. Met 6000 hoogtemeters en een cut-off van 27 uur is het een avontuur waarvoor hij zowel fysiek als mentaal alles uit de kast haalt — zonder de prestatiedruk van een podiumplek. We duiken in zijn trainingsfilosofie, blessurepreventie, krachttraining Ên hoe hij zijn weekvolume combineert met een druk gezinsleven. Kortom: een inspirerend gesprek vol praktische tips voor elke (ultra)loper.

Links:

YouTube-kanaal van Xander Bijsterveld

Fysiopraktijk waar Xander werkt als fysio

Instagram van Xander Bijsterveld

Podcast over pijn van Paul van Wilgen

Socials:

🚀 Instagram van Jeroen van der Mark

📱 Instagram van FIT.nl

đŸ“Ŋ YouTube van FIT.nl

📧 Adverteren? [email protected]

Mentioned in this episode:

📚 Voedingsopleiding van FIT.nl - leer alles over voeding & gedragsverandering

De meest complete online voedingscursus van NL & BE: Word voedingscoach en help mensen en jezelf om een gezonde leefstijl te bereiken. 👉 Ga naar FIT.nl/cursus en profiteer tijdelijk als podcastluisteraar met 10% korting met de code PODCAST10 in de checkout!

FIT.nl voedingsopleiding

About the Podcast

Show artwork for Voor een fitter en gezonder leven
Voor een fitter en gezonder leven

About your host

Profile picture for Jeroen van der Mark

Jeroen van der Mark

Jeroen van der Mark is een hybride atlete en heeft recent een bodybuilding show gecombineerd met een volledige triatlon. Oftewel de twee uiterste. Daarnaast is hij docent van de nieuwe voedingsopleiding en coach van FIT.nl. Hij heeft zowel een universitaire als coachingsopleiding afgerond.